Kontakt

 


 

 

Lone Laursen

Pædagog og underviser

lone.laursen1@skanderborg.dk
tlf.: 4014 3668
 

Ulla Nørgård

Pædagog og underviser

ulla.noergaard@skanderborg.dk
tlf.: 4014 3680
 

Jacob Knudsen

Lærer og underviser

jacob.knudsen@skanderborg.dk
tlf.: 2059 8303
 

Mads Pugholm Pedersen

Pædagog og underviser

mads.pugholm.pedersen@skanderborg.dk
tlf.: 2059 8308
 

Camilla Sønderby Jessen

Pædagog og underviser

camilla.sonderby.jessen@skanderborg.dk
tlf.: 2497 3894

 

Michael Damkær Jensen

Boligsocial visevært og underviser

michael.damkaer.jensen@skanderborg.dk
tlf.: 2497 3883

Anja Andersen

Lærer og underviser

anja.andersen@skanderborg.dk
tlf.: 2369 5866

Conny Leth Christensen

Pædagogmedhjælper

conny.annette.leth.christensen@kanderborg.dk
tlf.: 2466 1764

 

Ilsa Damkjær Nielsen

Pædagog

ilsa.nielsen@skanderborg.dk
tlf.: 2466 1764

 

Chitirabanu

Service medarbejder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Udfyld nedenstående kontaktformular og din henvendelse vil på hverdage blive besvaret indenfor 24 timer.

Skanderborg STU
Ryhavegårdsvej 45b
8660 Skanderborg
Danmark
Telefonnr.: 87 94 89 56
CVR-nummer: