Kontakt

 


 

Lone Laursen

Pædagog og underviser

lone.laursen1@skanderborg.dk
Tlf.: 4014 3668
 

Ulla Nørgård

Pædagog og underviser

ulla.noergaard@skanderborg.dk
Tlf.: 4014 3680
 

Jacob Knudsen

Lærer og underviser

jacob.knudsen@skanderborg.dk
Tlf.: 2059 8303
 

Camilla Sønderby Jessen

Pædagog og underviser

camilla.sonderby.jessen@skanderborg.dk
Tlf.: 2497 3894

 

Michael Damkær Jensen

Boligsocial visevært og underviser

michael.damkaer.jensen@skanderborg.dk
Tlf.: 2497 3883

 

Anja Andersen

Lærer og underviser

anja.andersen@skanderborg.dk
Tlf.: 2369 5866

Conny Leth Christensen

Pædagogmedhjælper

conny.annette.leth.christensen@kanderborg.dk
Tlf.: 8794 8956

 

 
 
Lars Porup

Lærer og underviser

Lars.Porup@skanderborg.dk

Tlf.: 2331 7612


 

 

Chitirabanu

Servicemedarbejder

 
 
 
 
Jette Lykke Pedersen

Socialpædagog og underviser

 Jette.Lykke.Pedersen@skanderborg.dk

Tlf.: 2331 7227

 

 

 
 
 
Helle Bjarno Thomsen

Socialpædagog

 

 
 
 
Morten Voldby

Teknisk Servicemedarbejder

Morten.Voldby@skanderborg.dk

Tlf.: 2015 4225

​​​

 

 
Anna Snogdal-Bech

Socialpædagog og underviser

Anna.Snogdal-Bech@skanderborg.dk

Tlf.: 2015 3367

 
Morten Bundgaard

Socialpædagog

Morten.Bundgaard@skanderborg.dk
Tlf.: 2931 2355

 
Pia Hvid Tønnesen

Udviklingskonsulent

pia.hvid.tonnesen@skanderborg.dk

Tlf.: 2931 2198

 
Sara Jarle Skovgaard

Pædagogmedhjælper

 

 

 
Mikkel Møller Andersen

Pædagogmedhjælper

 

 
Line Kjølseth van Prooije

Pædagogmedhjælper

 
Kirsten Moesgaard Lauridsen

Socialpædagog

 
Anne-Marie Bredmose Holm

Socialpædagog

 


Udfyld nedenstående kontaktformular og din henvendelse vil på hverdage blive besvaret indenfor 24 timer.

Skanderborg STU
Ryhavegårdsvej 45b
8660 Skanderborg
Danmark
Telefonnr.: 87 94 89 56
CVR-nummer: